Zlomená křídla

Kód: 328
Novinka
Neohodnoceno
399 Kč –20 %
Obalka Zlomena kridla
399 Kč –20 % 319 Kč
Skladem (>10 ks)

Christy Lefteri

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka milionového bestselleru Včelař z Aleppa přichází s dalším napínavým románem. Neobyčejně silný a hluboký příběh o odvaze změnit život, o lásce k dítěti, která překonává oceány, o lásce k muži, která vám pomůže zapomenout, a o víře, že všechno na světě má smysl a záleží na tom, jací jsme.

Niša v sobě našla sílu zdolat nástrahy a bolesti, které jí nachystal osud, a vydala se daleko za hranice svého malého světa, aby se mu postavila. Musela se při tom vzdát nejcennějšího, co měla, aby změnila již předem nalinkovaný život. Našla svobodu i štěstí. Jenže jako krásný pták, letící svobodně na nebi, který se lapí do pytlácké sítě, se i Niša dostává do pasti.

Můžeme uniknout svému osudu? Není svoboda otroctvím? Co všechno má smysl obětovat? Jsme takoví, jak nás vidí ostatní? Kolik toho člověk musí ztratit, aby něco získal? A kolik toho dokážeme ztratit?

Jako v detektivním a tajemstvími opředeném vyprávění rozplétáme kousek po kousku, krok za krokem, vrstvu po vrstvě, vlákno po vláknu spletitý přiběh Niši a skládáme její život jako mozaiku. Skrze oči, myšlenky a pocity jejích nejbližších před námi vyrůstá obraz neobyčejně silné ženy, jejíž život má sílu inspirovat lidi kolem sebe a měnit sebe samé k lepšímu.

 
 
 

Zlomená křídla

Autor: Lefteri, Christy

Nakladatel: Zeď

ISBN: 978-80-88445-17-3

Originál: Songbirds

Datum vydání originálu: 2021

Překlad: Weiner, David

Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky

Rozměry:13 × 20 cm

Rok vydání: 2023 (1. vydání v nak. Zeď)