Včelař z Aleppa

Kód: 228
Tip
9 hodnocení
369 Kč –20 %
Vcelar Front WEB
369 Kč –20 % 295 Kč
Skladem (>10 ks)

Christy Lefteri

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světový bestseller. Přes milion prodaných výtisků.

Uprostřed války našel lásku. Uprostřed temnoty našel odvahu. Uprostřed tragédie našel naději. Co najdete v jeho příběhu vy?

 Autentický a sugestivní příběh o ztrátě domova a síle zármutku, lásky a odvahy, o lidskosti a nezlomné naději na nový začátek.

Nuri je včelař, jeho žena Afra umělkyně. Žijí prostý, spokojený život, obklopeni rodinou a přáteli, v krásném městě Aleppu – dokud se nestane nepředstavitelné. Když všechno, na čem jim záleželo, zničila válka, jsou nuceni svůj domov opustit a utéct.

Jak Nuri a Afra putují rozvráceným světem, musejí se vypořádat nejen s vlastní bolestí z nevýslovné ztráty, ale i s nebezpečími, která by přemohla i ta nejstatečnější srdce. A především – a to je možná nejtěžší věc, jíž čelí – musejí najít cestu jeden k druhému. Aby se znovu našli, protože domov je tam, kde je srdce.

Dojemná, silná, soucitná a nádherně napsaná kniha je svědectvím o triumfu lidského ducha, který dokáže přežít i za těch nejtěžších okolností. Zdánlivě jednoduché vyprávění je ve skutečnosti velkým a silným příběhem, který navazuje na tradici velkých světových románů.

 

Včelař z Aleppa

Autor: Lefteri, Christy

 Nakladatel: Zeď

 ISBN: 978-80-907909-8-8

 Originál: The Beekeeper from Aleppo

 Datum vydání originálu: 2019

 Překlad: Weiner, David

 Popis: 1× kniha, vázaná, 384 stran, česky

 Rozměry:13 × 20 cm

 Rok vydání: 2021 (1. vydání v nak. Zeď)