Potkal jsem

Kód: 192
5 hodnocení
359 Kč
Skladem (>10 ks)

David Macháček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před rokem novinář David Macháček, který si svým jedinečným projektemzískal na Facebooku mnoho stálých fanoušků, vydal výběr fotografií a veršů ze svého fotodeníku. Za pár měsíců se celý náklad knihy DEN PO DNI vyprodal. Nejen majitelé knihy mohli díky originální podobě fotodeníku ocenit magickou moc spojení nostalgických fotografií a krátkých dvojverší, které vybízí k zamyšlení a hledání smyslu.

Mezi tím ale David Macháček pořídil stovky dalších snímků a připsal k nim nové verše. A den po dni přidává další, stále podle pravidla „jeden prožitý den – jedna fotka v deníku“. Jeho nová kniha POTKAL JSEM nabízí další pohled do jeho deníkových fotografických zápisků.

„Pro všechny mé snímky platí, že jsem je ve svém životě potkal. Nejsem fotograf, jsem pouhý pozorovatel, tulák ve svých dnech a fotografiemi si do paměti zapisuji chvíle, které si potřebuji nebo chci uchovat. Nechodím snímkům naproti, nechodím fotografovat, s těmi obrazy se skutečně potkávám,“ říká David Macháček nejen o svém zatím nekončícím deníku, ale současně také o nové knize.