Nebezpečný efekt

Kód: 204
Akce
72 hodnocení
439 Kč –31 %
Obalka web
439 Kč –31 % 299 Kč
Skladem (>10 ks)

Mary Aiken

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Fascinující kniha… Pokud máte děti, všeho nechte a kupte si ji,“ napsal britský deník The Times. Průlomové dílo od přední světové kyberpsycholožky Mary Aikinové, které popisuje, jak online prostředí mění lidské chování. Zabývá se nejrůznějšími aspekty internetu, digitálních médií a sociálních sítí a jejich vlivem na člověka a jeho jednání. 

Mary Aikenová přináší nejen překvapující statistiky, údaje, ale především je ilustruje skutečnými alarmujícími případy odhalujícími skryté trendy, které formují naši kulturu a nastolují znepokojivé otázky, kam nás digitální revoluce zavede. Kniha čtenáře bere na cestu do hlubin digitálního světa, kde na nás čekají netušené nástrahy, které mohou změnit lidstvo nepředstavitelným způsobem a zásadním směrem ovlivnit přirozenou evoluci.

Zvláštní důraz klade kniha na to, jak nové technologie ovlivňují a jaká nebezpečí mohou znamenat především pro děti. Jak provést děti současným hyperpropojeným světem je pro dnešní rodiče jednou z největších výzev. Autorka jednoznačně a s přehledem odděluje realitu od mýtů. Upozorňuje, kdy je třeba se znepokojovat, a radí, jak děti v jejich digitálních životech udržet v bezpečí a při zdraví.Nebezpečný efekt

Orig. název: The Cyber Effect

Autor: Mary Aiken

Překlad: Antonín Suchánek

Nakladatel: Zeď

ISBN: 978-80-907909-4-0

Popis: 1× kniha, vázaná, cca 400 stran, česky

Rozměry: 160 × 230 cm

Rok vydání: 2021 (1. vydání)