Jak se z toho nezbláznit

Kód: 216
Tip
5 hodnocení
298 Kč –33 %
Obalka Nezblaznit (1)
298 Kč –33 % 199 Kč
Skladem (>10 ks)

Jan Pergler, Jan Dražan

Detailní informace

Detailní popis produktu

DUŠEVNÍ ZDRAVÍ,

ZDRAVÝ ROZUM

A ODOLNOST V ČASE KRIZE

Vychází 11. června.

Doba, kterou zažíváme, nás vystavuje nesmírné zkoušce. Naše psychické zdraví dostává pořádně zabrat. Záplava negativních informací vyvolává ve spoustě lidí pocity úzkosti a deprese. Společností prostupuje strach, který nejenže působí na naše psychiku, ale zásadním způsobem mění i naše chování a jednání. Strach z neznámého mnohé lidi paralyzuje do té míry, že se začali bát svých blízkých. Skoro jako by se vytratil zdravý rozum, který lidem za normálních okolností pomáhá kormidlovat každodenními situacemi. Všechno se žene do extrémů, kdo nemyslí stejně, je nepřítel.

Co se děje s lidskou psychikou, když je dlouhodobě vystavena stresu? Jak se takovému stavu bránit? Jak se nenechat ovládnout strachem? Jak filtrovat informace médií a špatné zprávy? Jak získat odolnost v čase krize? Zkrátka, jak se z toho nezbláznit?

Devět významných osobností v podrobných rozhovorech předkládá své odpovědi na tyto otázky a zároveň nabízí svůj pohled a reflexi toho, co se kolem nás i s námi děje. Kniha tak přináší plastický a mnohovrstevnatý pohled na proměnu celé společnosti a života, které najednou zažíváme.

V této knize se sešla unikátní společnost: Radkin Honzák, Václav Cílek, Zbigniew Czendlik, Jan Hnízdil, Margit Slimáková, Karel Schwarzenberg, Karel „Kovy“ Kovář, Martina Viktorie Kopecká, Barbora JanečkováISBN: 978-80-907909-6-4


Popis: brožovaná, 320 stran


Cena: 298 Kč

 

Rozměry: 13 × 20 cm


Rok vydání: 2021 (1. vydání)